MoMi Po prostu razem

MoMi to marka stworzona po to, byś mogła odkrywać świat z Twoim dzieckiem bez żadnych przeszkód.

MoMi wspiera mamy i ich pociechy w każdym momencie Waszej wspólnej przygody! Dostarczamy Ci produkty, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne – żebyście mieli więcej czasu dla siebie!

Produkty MoMi są nie tylko bezpieczne i wygodne dla Dziecka, ale też funkcjonalne dla Mam! MoMi słucha Mam i tworzy produkty, które odpowiadają na Twoje potrzeby.

Bezpieczeństwo i Wygoda

W każdym momencie i w każdych okolicznościach bezpieczeństwo Twojego dziecka to priorytet MoMi.

Stabilne konstrukcje, pasy bezpieczeństwa, odpowiednie hamulce i blokady, a także antypoślizgowe podkładki – wszystko to, co jest potrzebne, żebyś czuła się pewnie i spokojnie. Wszystkie produkty MoMi spełniają również normy bezpieczeństwa zgodne z wymogami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Obojętnie czy to bujaczek, krzesełko, mata czy rowerek – Twój Maluch będzie miał miękko i wygodnie. Używamy przyjemnych w dotyku i miękkich materiałów. Tam, gdzie to możliwe, umieszczamy dodatkowe warstwy wypełnienia.

Nasze produkty są zawsze projektowane w trosce o ergonomię i prawidłowe ułożenie ciała dziecka. Liczne możliwości regulacji poszczególnych elementów, umożliwiają dokładne dopasowanie do Malucha. W dodatku produkty MoMi są lekkie, łatwe do składania i przenoszenia oraz wyposażone w rozwiązania, które mają ułatwić życie mam – każdego dnia.

Wielofunkcyjne produkty MoMi

Produkty MoMi muszą być jak mamy – dawać radę, niezależnie od okoliczności!

Dlatego projektujemy je tak, żeby były funkcjonalne, praktyczne i zaskakiwały dobrze przemyślanymi rozwiązaniami oraz przydatnymi funkcjami. Chcemy, żeby produkty MoMi służyły Tobie przez długie lata. Używamy więc solidnych i trwałych materiałów, żeby znosiły wielokrotne składanie, rozkładanie, pranie, przenoszenie i wszelkie wyzwania, które pojawią się na Waszej drodze.

Dodatkowo większość z naszych produktów cechuje wielofunkcyjność. Wybierając je oszczędzasz pieniądze i czas poświęcany na szukanie akcesoriów odpowiednich dla aktualnych potrzeb Twojego Malucha.

MoMi dostarcza Ci wielofunkcyjnych rowerków, fotelików samochodowych, krzesełek do karmienia, czy na przykład łóżeczka, które na późniejszym etapie rozwoju staje się kojcem! Sprytne, prawda?

Zobacz produkty MoMi i sprawdź jakie niespodzianki kryją !