DOSTAWA

  1. Sklep realizuje Dostawy Towarów na terytorium całej Unii Europejskiej.
  2. Zamówiony produkt dostarczany jest przy udziale Dostawców, którzy są wyspecjalizowanymi operatorami pocztowymi lub firmami kurierskimi.
  3. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w Sklepie Internetowym jest adres dostawy wskazany przez Klienta lub w przypadku wyboru usługi Paczkomaty InPost adres paczkomatu wybranego przez Klienta albo w przypadku wyboru dostawy kurierskiej- adres dostawy wskazany w zamówieniu.
  4. Sprzedawca zamieszcza w Sklepie Internetowym informację o liczbie Dni Roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.
  5. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach Roboczych od momentu dokonania zapłaty w wypadku wyboru przez Klienta opcji przedpłaty.
  6. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.

Sklep internetowy realizuje Dostawy za pośrednictwem wybranego przez Klienta Dostawcy wybranego spośród następujących podmiotów:

  1. na terenie Polski wg wyboru Klienta: kurier DPD, Paczkomaty InPost
  2. dostawa zagraniczna (wszystkie kraje UE): kurier UPS.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  1. Zamówienia realizowane są wg wskazania w Sklepie internetowym, w czasie 2-3 dni roboczych dla przesyłek zagranicznych oraz 1-2 dni robocze w przypadku przesyłek na terenie Polski. W przypadku przedłużonego terminu realizacji zamówienia klient zostanie o tym powiadomiony albo w trakcie składania zamówienia albo niezwłocznie po jego złożeniu formie wiadomości e-mail przesłanej na adres poczty elektronicznej wskazany w zamówieniu.
  2. Za dzień realizacji zamówienia lub części zamówienia uznaje się dzień wydania towaru Dostawcy do doręczenia Klientowi.